• Kapalı Alan

1500 m2’lik kapalı alanda hizmet veren döner kısmı ile ilgi çeker.

Dönme süresi 3,5 saat ile 45 dakika arasında ayarlanabilen yuvarlak salonda; üstün hizmet ve yemek kalitesi ile yerinizden kalkmadan Kayseri’nin eşsiz manzarasının keyfini yaşayabilirsiniz.

Her türlü damak tadına uygun yemekleri ile yöresel Kayseri Mutfağı’nın sembolü olan mantı ve pastırmanın yanı sıra Osmanlı Mutfağı, Güney ve Akdeniz Mutfağı ve seçkin balık mönülerini tadabilirsiniz. ISO 9001/9002 kalite hizmet belgesi güvencesi ile her kesime hitap edebilen bir işletme yapısına sahiptir. ”Yemek yemenin zevk ve mutluluğa dönüşmesi insanın kendine saygısı, seçtiği ortamla belirlenir.” Prensibiyle hareket ederek, her türlü özel günlerinde. İş toplantılarında ve grup yemeklerinizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

-------------------------------------------------------------------------------

• Açık Alan

725 kişilik 1200 m2’lik açık alan. Her türlü düğün, nişan, toplantı, sünnet düğünü ve yemekli havai fişek gösterileri, sinevizyon, palyaço, müzik ve aynı zamanda çok değişik animasyonlarla hizmet vermektedir.

-------------------------------------------------------------------------------

• Kır Kahvesi370
kişilik açık ve kapalı alanı ile şark köşesi ile nargile, çay, kahve ve gözleme, hamburger, tost ile kafeterya hizmetleri sunulur.

-------------------------------------------------------------------------------

• Düğün Organizasyonları

Her türlü palyaço, havai fişek, balon süslemesi, salon düzenlemesi, değişik animasyonlar (Deve gösterisi v.b) her türlü müzik tasavvuf eşliğinde hizmet verilir.